موزه بالیوود، پاسخ عاطفی به سینمای هند

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۲ / ۰۴ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۷۶۳ ، بازدید:۲۳۱۰

استودیوی معماری یزدانی، طرح خود را برای موزه بالیوود در بمبئی هند ارائه کرده است.

 

موزه بالیوود، پاسخ عاطفی به سینمای هند

 

این طراحی، تظاهر فیزیکی از یک پاسخ عاطفی به سینمای هند است. این موزه از 3 بخش اصلی تشکیل شده است که شامل موزه هنر و سینمای هندوستان، سالن سینما، سالن تئاتر و باغ سینما می‌باشد. استودیوی معماری یزدانی، طرح خود را برای موزه بالیوود در بمبئی هند ارائه کرده است.

طراحی موزه بالیوود با توجه به حجمی پویا و قدرتمند شکل گرفته است تا پاسخگویی نیازهای هنری و تأثیرگذار سینمای هند باشد. این جنبه‌های احساسی بر اساس فرم موج دار و رنگی دلربا شکل گرفته که الهام بخش جنبه‌های متعددی از سینمای بالیوود است که در سرتاسر سایت مشاهده می‌شود. تجسم چنین برنامه‌هایی در این طرح، به عنوان یک سری از سناریوهای تولید شده از یک منبع غنی تجربه و پشتکار در نظر گرفته شده است. بخش ورودی موزه به عنوان عنصر اصلی آن به شمار می‌رود که طراح توانسته فرمی دعوت کننده را در این بخش خلق کند.

بخشی از موزه با استفاده از تکنولوژی هولوگرام و صفحات نمایش، گذر در زمان و تاریخچه بالیوود را به نمایش گذاشته‌اند. از بخش‌های ویژه طراحی شده، خلق چند تئاتر و سالن آمفی تئاتر است که مراسم سینمایی هند را پوشش می‌دهد.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .