معماری و شهرهای وارونه در آثار ویدال آگولو

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۰۷ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۹۶۰ ، بازدید:۳۶۰۸

یك هنرمند گرافیست تصاویری سورئال و متفاوت به معماری و شهر را در آثارش ارائه كرده است.

 

معماری و شهرهای وارونه در آثار ویدال آگولو

 

ویدال آگولو گرافیست و تصویرگر اهل بارسلونا سینتا ، تصاویری سورئال و منحصربه فرد از دنیای معماری و مناظر شهری خلق کرده است.

تصاویر زیبای وی منعکس کننده ابعاد جهان هستی و تجربه زندگی عمومی در شرایط متفاوت است. این تصاویر زیبا یادآور تابلوهای نقاشی های حیرت انگیز موریس اشر و دنیای وارونه تصاویر اوست. دنیایی که فراتر از دنیای فیزیک و ریاضیات ملموس و پرسپیکتیوی از فضای وارونه، تعلیق و تحرک است.

رعایت فضای ریاضی در پرسپکتیو، با توجه به فضای غیرقرینه ای از مهم ترین اثرات کار ویدال آگولو است. همچنان كه رعایت تعادل در فضای آینه وار، در تابلوهای اَشر هم دیده می شود.

 

معماری و شهرهای وارونه در آثار ویدال آگولو

 

معماری و شهرهای وارونه در آثار ویدال آگولو

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .