چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی- استان تهران/ میزبانی موزه ملی ایران از معماران و شهرسازان

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۸ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۲۰۱۱ ، بازدید:۱۸۷۳

چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان تهران با مهلت ارسال مقالات برای علاقمندان حداکثر تا ۲۵ آذرماه، ۲۸ و ۲۹ دی ماه در موزه ملی ایران برگزار می‌شود.

چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی- استان تهران/ میزبانی موزه ملی ایران از معماران و شهرسازان

چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان تهران در هشت محور و در سالن همایش‌های موزه ملی ایران برگزار می‌شود.

محورهای چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی شاملِ حوزه های فرهنگی- طبیعی، شهرها و روستاهای تاریخی، منظر فرهنگی و منظر شهری تاریخی، سازه در تاریخ معماری و شهرسازی، باستان شناسی و معماری و شهرسازی، میراث معماری و شهرسازی مدرن، میراث آب و کشاورزی، میراث‌فرهنگی ناملموس و راه‌های فرهنگی و عناصر وابسته است. این کنگره که ابتدا به صورت استانی و به صورت ملی برگزار خواهد شد در بخش استان تهران ۲۸ و ۲۹ دی ماه ۹۵ در سالن همایش‌های موزه ملی ایران برگزار می‌شود.

علاقمندان به شرکت در چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی استان تهران می‌توانند مقالات خود را حداکثر تا تاریخ ۲۵ آذرماه سال جاری به نشانی تهران، خیابان ۳۰ تیر، پایین تر از خیابان جمهوری، موزه آبگینه، پلاک ۵۹ ارسال کنند.

گفتنی است، محمدحسن طالبیان معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفته بود که سال جاری (۹۵) کنگره تاریخ معماری و شهرسازی پس از یک دهه تاخیر، ابتدا در سراسر استان‌ها و پس از آن به صورت کشوری برگزار خواهد شد. به گفته این مقام مسئول، خروجی این کنگره‌ها تهیه کتاب آثار تاریخی، طبیعی و فرهنگی در راستای شناخت بهتر استان‌ها در سطح ملی و بین‌المللی است.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .