پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

تختخوابی از آینده

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۳ / ۱۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۲۱ ، بازدید:۳۳۰۰

"خواب فردا "کاری از طراح Axel Enthoven

کارخانه سازنده رویه تشک DesleeClama،مفهوم خواب در آینده را توسعه بخشیده است،یک ایده متحول کننده خواب، که توسط طراح مشهور Axel Enthovenطراحی شده و با عنوان" تختخوابی از آینده" در نمایشگاه Interzum در سال 2013 در کلن آلمان ارائه شده است.این عنوان با اعتبار، که به تختخواب آینده ، تخصیص داده شده ،تنها به خاطر طراحی ارگانیک آن نیست، بلکه به خاطر ویژگیهای هنر فنی آن نیز می باشد که بطور خلاقانه ای به نوعی پارچه بافت ، که به ثبت رسیده ،مرتبط می باشد که به طور خاص برای موضوع اصلی، یعنی خواب مطلوب در ذهن، طراحی شده است.

تختخوابی از آینده

در واقع فیبرهای نوری و الیاف مسی به گونه ای در پارچه رویه تشک بهم بافته شده اند که می توانند احساس کنند شخصی که خوابیده به چه اندازه احساس سرما یا گرما نیاز دارد.این تختخواب نشان می دهد که چه کاربردهایی با پارچه های خلاقانه شرکت DesleeClama  امکان پذیراست.طراح عنوان میکند:مزیت اصلی پارچه های ترکیبی در ساختار بازآن، است که به طراحانی همچون من اجازه می دهد تا عملکردهای اضافی چون نورپردازی،جذب صدا،سنسورها،پانل های کنترل و اسپیکرهای نامرئی را استفاده کنم که درواقع تجربه خواب مطلوب را امکان پذیر می سازند.

تختخوابی از آینده

تختخوابی از آینده

تختخوابی از آینده

منبع:freshome

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری