پاویون سامسونگ در هفته طراحی میلان و کانسپت گروه زاها حدید

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۰ / ۰۱ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۲۹۵ ، بازدید:۱۶۰۷

گروه زاها حدید برای پاویون سامسونگ در هفته طراحی میلان طرحی در تناسب با محصول جدید این شرکت ارائه کرده است.

 

پاویون سامسونگ در هفته طراحی میلان و کانسپت گروه زاها حدید

 

گروه معماری و طراحی زاها حدید طرحی برای غرفه شرکت سامسونگ و به ویژه گوشی‌های همراه این شرکت در هفته طراحی میلان ارائه کرده است.

 تیم طراحی گروه زاها حدید با تأثیرپذیری همه جانبه از هنر دیجیتال و کانسپت های یکی از جدیدترین تلفن‌های همراه سامسونگ یعنی گلکسی اس 8 فضایی پویا و بی انتها ارائه داده است. بر خلاف غرفه‌های دیگر که بیشتر از المان‌های هنری استفاده کرده‌اند، سامسونگ به واسطه موضوع کار خود ویژگی‌های بصری و تکنولوژی را به غرفه خود اضافه کرده است. 

بازدیدکنندگان در هنگام ورود به فضا با صفحات کِروی مواجه می‌شوند که شباهت آن بخاطر گوشی‌های سامسونگ ارائه شده. پس از گذر از این بخش مدل جدید Galaxy S8 بر روی جایگاه‌هایی قرار گرفته تا بازدیدکنندگان بتوانند مانند سایر شعبه‌های بین المللی تلفن همراه را مورد بررسی قرار دهند. علاوه بر مدل جدید تلفن همراه، سری جدید دستگاه‌های واقعیت مجازی (VR) از دیگر لوازم الکترونیک است که در بخش اصلی غرفه واقع شده است. خطوط کرو فضا هارمونی قابل توجهی از طراحی دستگاه‌های سامسونگ بوده که به فضای غرفه متصل شده و مکانی بروز و جذاب خلق کرده است. 

 

پاویون سامسونگ در هفته طراحی میلان و کانسپت گروه زاها حدید

 

پاویون سامسونگ در هفته طراحی میلان و کانسپت گروه زاها حدید

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری