تالاب امارات ، برنده جایزه شیر طلایی دوسالانه معماری ونیز

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۴ / ۰۶ / ۱۴۰۰ ، شناسه: ۲۳۲۲

جایزه معتبر بهترین حضور ملی در هفدهمین دوسالانه معماری ونیز به پروژه «تالاب» در پاویون امارات متحده عربی اهدا شد. به گزارش گروه معماری هنرآنلاین ، امارات امسال برای دهمین بار در دوسالانه معماری شرکت کرده و موضوع و شعار اصلی این دوره هم که تا ۲۱ نوامبر ۲۰۲۱ ادامه دارد، «ما چگونه کنار هم زندگی می‌کنیم؟» است. هیات داوران شیر طلایی در تقدیر از پروژه «تالاب» چنین گفت: «پاویون امارات به بازدیدکنندگان ارتباط میان ضایعات و تولید را نشان داد و به آنها یادآوری کرد امکان‌های تازه سازندگی در ارتباط میان مهارت و فناوری‌های نوین وجود دارد.»

 

تالاب امارات ، برنده جایزه شیر طلایی دوسالانه معماری ونیز , تالاب , امارات ، جایزه شیر طلایی , دوسالانه معماری ونیز , ما چگونه کنار هم زندگی می‌کنیم

 

امسال بیش از ۶۰ کشور با پاویون‌های خود در هفدهمین دوسالانه معماری ونیز حضور دارند، از جمله امارات با «تالاب» که نمایشگاه‌گردان و هماهنگ‌کننده آن وائل العوار اماراتی و کنیچی تراموتو ژاپنی هستند. بازدیدکنندگان با حضور در پاویون امارات با ایده‌هایی نو درباره سیمان‌های دوستدار محیط زیست آشنا می‌شوند که علاوه بر آلاینده نبودن، می‌توانند دوام و استحکام را برای ساختمان‌های نسل آینده ارمغان بیاورند.

 

تالاب امارات ، برنده جایزه شیر طلایی دوسالانه معماری ونیز , تالاب , امارات ، جایزه شیر طلایی , دوسالانه معماری ونیز , ما چگونه کنار هم زندگی می‌کنیم

 

نوره الکعبی، وزیر فرهنگ و جوانان امارات در واکنش به اهدای جایزه شیر طلایی دوسالانه معماری ونیز به پاویون امارات در صفحه رسمی خود در شبکه‌های اجتماعی نوشت: «این جایزه سندی است بر استعداد و نبوغ مهندسان ما.» خانم الکعبی ماه می گذشته همزمان با افتتاح پاوین امارات در دوسالانه معماری ونیز گفته بود: «این نمایشگاه فرصتی است ویژه و استثنایی که روایت‌های خودمان را از ایده‌های اماراتی تشریح کنیم.»

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین , کد خبر: 164873

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .