سلسله نشست‌های گفتار معمار افتتاح می‌شود, روایت معماران برجسته از معماری

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۸ / ۰۷ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۹۱۸ ، بازدید:۵۴۰

در آستانه روز جهانی معمار، سلسله نشست‌های گفتار معمار با حضور چهره‌های بین‌المللی و برجسته افتتاح می‌شود.

 

سلسله نشست‌های گفتار معمار افتتاح می‌شود, روایت معماران برجسته از معماری

 

این سلسله نشست‌ها با حمایت انجمن علمی معماری دانشگاه تهران به مناسب روز جهانی معمار برگزار می‌شود. با حمایت انجمن علمی معماری دانشگاه تهران، سلسله نشست‌های گفتار معمار برگزار می‌شود.

در این برنامه محمد مهدی محمودی، عضو هیئت علمی دانشکده معماری دانشگاه تهران و مؤسس مهندسین مشاور هرم پی درباره "معماری ماندگار" سخنرانی خواهد کرد.

همچنین در این سلسله نشست‌ها از طریق گفتارهای مجازی، پروفسور فرشید موسوی از دانشگاه هاروارد؛ پروفسور مارک ژارزومبک از دانشگاه ام آی تی؛ پروفسور ادوآرد کاباک از مدرسه معماری کاتالونیا؛ پروفسوروالنتین بون ون بیک از مدرسه معماری ای ای لندن به موضوع "معمار شدن یا معمار بودن" خواهند پرداخت.

حضور برای عموم افراد در این نشست آزاد است. علاقه‌مندان به حضور در این نشست می‌توانند دوشنبه 9 مهرماه از ساعت 12:30 الی 15 به کمیسیون ملی یونسکو واقع بلوار میرداماد، روبروی مسجد الغدیر، خیابان شهید حصاری، کوچه یکم، شماره ۱۵ مراجعه کنند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .