پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

تختخواب Colletto،کاری از Nusa Jelenec

مجموعه: دیزاین ، تاریخ انتشار: ۱۳ / ۱۲ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۳ ، بازدید:۳۴۰۸

تختخواب Colletto ،آشیانه ای برای خوابیدن

من همیشه در تختخواب ،تاحدودی احساس عدم امنیت میکنم.اعتراف میکنم که ترس از هیولا از دوران کودکی تا بزرگسالی ام همچنان ،باقی مانده است.بنابراین همیشه سعی می کنم ،پاهایم را بپوشانم ،اگرچه این کار دفاع کافی به نظر نمی رسد.شاید این اختلال روانی دوران کودکی در ذهن من هنوز حل نشده با این وجود تختخواب  Colletto،جذاب ترین و محافظت شده ترین مکانی برای خواب است که من تابه حال دیده ام.

تنوع رنگی تختخواب Colletto

با شبیه سازی حس یک آشیانه ،دیوارهای بلند و قابل انعطاف این تختخواب شما را ملزم به در مرکز تخت قرار گرفتن می کنند.برای رفتن به روی تخت،دیوارها می توانند به آسانی به به سمت پایین تا شده و سپس به راحتی به بالا برگردانده شوند تا شما احساس راحتی کنید.طراحی فوق العاده پویای این تختخواب ، به شما اجازه می دهد که آن را همچون مجسمه فرض کنید.به این ترتیب ،دیواره های تخت امکان ایجاد فضای خصوصی را برای شما فراهم می کند .اگر نیاز به ایرودینامیک بیشتری دارید،می توانید ،دیواره های یک طرف را به سمت پایین و طرف دیگر را به سمت بالا بکشید.

تختخواب Colletto

منبع:busyboo

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری