فراخوان مصاحبه نخستین دوره تخصصی بازسازی

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۶ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۱۸۶ ، بازدید:۴۳۶

فراخوان مصاحبه نخستین دوره تخصصی بازسازی از سوی مرکز معماری ایران منتشر شد. به گزارش سرویس معماری هنرآنلاین , در راستای ایجاد یک نقطه عطف در رزومه کاری معماران جوان، فراخوان مصاحبه نخستین دوره تخصصی بازسازی منتشر شد. در این دوره مجتبی فاطمی، امیر حسین تبریزی، نغمه همتیان و محمد بزرگ نیا به عنوان اساتید حضور خواهند داشت.

علاقه‌مندان به حضور در این مصاحبه می‌توانند سه شنبه 5 شهریورماه از ساعت 16 الی 20 به مرکز معماری ایران مراجعه کنند. شرکت‌کنندگان می‌توانند با در دست داشتن رزومه فعلی خود به صورت دیجیتال یا چاپی برای یک گپ و گفت دوستانه به مرکز معماری ایران واقع در تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه دهم، پلاک 18 مراجعه کنند.

علاقه‌مندان همچنین می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره ۴۳۹۱۳۰۰۰ داخلی ۱۱۶ اقدام کنند.

 

فراخوان مصاحبه نخستین دوره تخصصی بازسازی , فراخوان مصاحبه , نخستین دوره تخصصی بازسازی , دوره تخصصی بازسازی ,  بازسازی , مرکز معماری ایران , معماری هنرآنلاین , ستاوین

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: http://www.honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .