کارگاه تحقق هویت اسلامی در معماری مساجد ایرانی

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۹ / ۱۱ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۵۹۲ ، بازدید:۲۶۰

کارگاه "تحقق هویت اسلامی در معماری مساجد ایرانی" ۳۰ بهمن‌ماه در پژوهشکده هنر برگزار می‌شود. به گزارش هنرآنلاین، گروه "نظریه و نقد هنر" پژوهشکده هنر کارگاه "تحقق هویت اسلامی در معماری مساجد ایرانی" را برگزار می‌کند.

در این نشست که با سخنرانی دکتر نیر طهوری؛ عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران همراه است؛ توجه به هویت اسلامی در معماری از میان مساجد بنا شده در ایران بازخوانی خواهد شد و روش‌های مواجهه تحقیقی و پژوهشی با این بناها برای پژوهش، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

این نشست روز چهارشنبه، ۳۰ بهمن‌ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۸ در پژوهشکده هنر واقع در خیابان ولی‌عصر(عج)، بالاتر از تقاطع امام خمینی(ره)، نبش کوچه شهید حسن سخنور، شماره ۲۹ برگزار و ورود برای عموم علاقمندان آزاد است.

 

کارگاه تحقق هویت اسلامی در معماری مساجد ایرانی , کارگاه تحقق هویت اسلامی , معماری مساجد ایرانی , معماری مساجد , مساجد ایرانی , هنرآنلاین , پژوهشکده هنر , کارگاه تحقق هویت اسلامی , ستاوین , نشست های تخصصی معماری

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .