نشست واکاوی یک پروژه طراحی شهری در چارچوب نهضت عملگرایی , همدان

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۳۰ / ۱۱ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۵۹۴ ، بازدید:۱۷۳

نشست واکاوی یک پروژه طراحی شهری در چارچوب نهضت عملگرایی (Practice Movement) ۳۰ بهمن در همدان برگزار می‌شود. به گزارش هنرآنلاین، انجمن علمی طراحی شهری با همکاری دانشکده هنر و معماری دانشگاه بوعلی سینا، نشست تخصصی شهرسازی واکاوی یک پروژه طراحی شهری در چارچوب نهضت عملگرایی (Practice Movement) را برگزار می‌کند.

در این نشست دکتر سید حسین بحرینی استاد دانشگاه تهران به معرفی نهضت عملگرایی و ساختار آن در پروژه طراحی شهری می‌پردازد.

این نشست روز چهارشنبه ۳۰ بهمن‌ماه از ساعت ۱۳:۳۰ در دانشکده هنر و معماری، دانشگاه بوعلی سینا واقع در میدان فلسطین همدان برگزار خواهد شد و ورود برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است. همچنین به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در نشست، اهداء خواهد شد.

 

نشست واکاوی یک پروژه طراحی شهری در چارچوب نهضت عملگرایی , همدان , واکاوی یک پروژه طراحی شهری , چارچوب نهضت عملگرایی , نهضت عملگرایی , واکاوی یک پروژه , طراحی شهری , دکتر سید حسین بحرینی , حسین بحرینی , دانشگاه بوعلی سینا

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .