امکان دسترسی رایگان به کتاب‌های الکترونیکی دانشگاه تهران

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۱ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۳۷۰۹ ، بازدید:۱۰۳

کتاب‌های الکترونیکی مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران از امروز اول فروردین ۱۳۹۹ به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. به گزارش هنرآنلاین، با توجه به مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و عدم دسترسی پژوهشگران، دانشجویان و استادان به منابع علمی، از ابتدای فروردین ۱۳۹۹، کتاب‌های الکترونیکی مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران به صورت رایگان در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

لازم به یادآوری است انتشارات دانشگاه تهران آثار متنوعی در زمینه علوم اجتماعی، علوم انسانی، مهندسی و هنر و معماری دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت کتاب‌ها به اپلیکیشن فیدیبو یا به کتابخوان الکترونیکی مؤسسه انتشارات دانشگاه تهران مراجعه کنند.

 

امکان دسترسی رایگان به کتاب‌های الکترونیکی دانشگاه تهران , امکان دسترسی رایگان , کتاب‌های الکترونیکی , دانشگاه تهران , کتاب‌ الکترونیکی , علوم اجتماعی ، علوم انسانی ، مهندسی و هنر

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .