دهمین هفته معمار به صورت مجازی برگزار می‌شود

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۲ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۳۸۳۶ ، بازدید:۲۱۲

دهمین "هفته معمار" دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه سوره به دلیل بیماری کرونا و محدودیت‌های مکانی و زمانی موجود به صورت مجازی برگزار می‌شود. به گزارش هنرآنلاین، دهمین هفته معمار دانشکده معماری و شهرسازی سوره، پس از ۹ سال تلاش و تجربه، با وجود شرایط حاصل از بیماری کرونا و محدودیت‌های مکانی و زمانی موجود گامی به جلو برداشته است و این آئین دانشجویی را به صورت مجازی و برای تمامی دانشجویان و علاقه‌مندان به هنر و معماری سراسر ایران برگزار خواهد کرد.

بر این اساس، این برنامه به یاری مجموعه‌ای ۱۰۰ نفری از دانشجویان دانشگاه سوره و بدون حمایت مالی از سازمان و ارگانی برگزار خواهد شد و هدف هفته معمار و تیم برگزارکننده این رویداد، ایجاد و پرورش جنبش‌ها و حرکت‌های علمی در بستر دانشجویی بوده است.

 

دهمین هفته معمار , مجازی , هفته معمار , خلاقیت , نگاه معمارانه , تاریخ معماری , رویداد دانشجویی , همکاری معماران , soore_aw , دانشکده معماری و شهرسازی , دانشگاه سوره , بیماری کرونا

 

رویدادهای علمی در تمامی ادوار با همکاری معماران و هنرمندان بزرگ و مطرح کشور برگزار شده‌اند. هفته معمار افتخار همکاری با عزیزانی همچون کامران افشار نادری، فرشاد مهدی‌زاده و مفاخر و بزرگانی دیگر را در کارنامه ده ساله خود، دارد. در این دوره، پویش‌های علمی در قالب همایش، مسابقه و آموزش مجازی ارائه می‌شوند و تلاش شده است که تمامی جنبه‌های علمی و هنری معماری در آن بررسی شود.

امسال با توجه به وضعیت کنونی و حضور مداوم افراد در منزل، مقوله مسکن بیش از پیش اهمیت خود را به ما یادآور شده است و همایش‌ها با مضامین تاریخ مسکن، مسکن اجتماعی، مسکن و طبیعت، مسکن و طراحی داخلی، مسکن خلاق، تکنولوژی در مسکن و فردای مسکن خواهد بود. دوره‌های آموزشی نیز شامل آموزش مقاله‌نویسی، پورتفولیو، سبک‌شناسی طراحی داخلی، ارتباط معماری و طراحی لباس و بسیاری مسائل آموزشی دیگر خواهد بود.

برای برقراری تعامل و استفاده هرچه بهتر افراد از بستر فراهم شده، هرساله مسابقات متعددی در هفته معمار برگزار می‌شود. مسابقات امسال به مفاهیمی همچون خلاقیت، نگاه معمارانه، اطلاعات و تاریخ معماری و … پرداخته است. علاقه‌مندان می‌توانند این رویداد دانشجویی هفته معماری را از پیج اینستاگرامی @soore_aw دنبال کنند.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .