فراخوان مجری پروژه پژوهشی : تدوین سند هدایت و حمایت از زیست بوم نوآوری شهری

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۴ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۳۹۳۴ ، بازدید:۱۸۷

توضیح فراخوان : مركز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران در نظر دارد مجری پروژه پژوهشی مذكور را از طریق مناقصه عمومی انتخاب نماید. متقاضیان شركت در مناقصه می‌بایست حداكثر تا پایان تاریخ مهلت تعیین‌شده، پیشنهاد‌های خود را با توجه به RFP پروژه و در قالب فرم پیشنهاد پژوهشی (پروپوزال) به آدرس این مركز ارسال نمایند.

تذكر: قبل از تهیه پیشنهاد پژوهشی، بخش اسناد مناقصه (فراخوان) و نكات مربوطه به‌دقت مطالعه شود. لازم به ذكر است در صورت عدم انطباق پاكت‌های مناقصه با مشخصات مندرج در این بخش، پیشنهاد‌های ارسالی بررسی نخواهد شد و مسئولیتی در این خصوص متوجه مركز نخواهد بود.

شماره فراخوان: 310
موضوع فراخوان: تدوین سند هدایت و حمایت از زیست بوم نوآوری شهری
واحد متولی: مدیریت پژوهش های راهبردی
نام و نام خانوادگی و شماره تماس كارشناس مسئول واحد متولی: سرکار خانم حسنی با شماره تماس 22392080 داخلی 118
مهلت ارائه و تحویل پیشنهاد در ساعات اداری: تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 11 تیرماه 1399
محل ارائه و تحویل پیشنهاد: تهران، خیابان شریعتی، خیابان پل رومی، خیابان شهید اكبری، نبش خیابان شهید آقابزرگی، شماره 32، مركز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران، طبقه چهارم، دبیرخانه مركز، كدپستی 1964635611، تلفن: 3-22392080-021
سقف مبلغ برآورده شده (هزینه‌های كارشناسی و بالاسری): 148,000,000 تومان به حروف معادل (یک میلیارد و چهارصد و هشتاد میلیون ریال)
مبلغ سپرده تضمین برای شركت در مناقصه (برای پروژه‌هایی كه نیاز به اخذ سپرده تضمین باشد، پاكت ج كه حاوی مبلغ سپرده تضمین بر اساس اسناد مناقصه است بدون قید و شرط می بایست ارائه شود): این فراخوان مبلغ سپرده تضمین برای شركت در مناقصه ندارد.
شماره حساب مركز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران برای واریز سپرده تضمین: 700787639916 بانك شهر شعبه الهیه آقابزرگی كد 502 (این فراخوان مبلغ سپرده تضمین برای شركت در مناقصه ندارد.)
برای دریافت شرح نیازمندی‌های پروژه (RFP) بر روی فایل پیوست كلیك نمایید.
با توجه به اخذ ضمانت حسن انجام تعهدات از مجری منتخب قبل از عقد قرارداد، مناقصه‌گران قبل از شركت در فراخوان به این موضوع توجه داشته باشند: (در صورتیكه مجری شخص حقیقی یا شخص حقوقی غیر دولتی باشد: اخذ ضمانت‌نامه بانكی به میزان 10درصد مبلغ كل قرارداد و در صورتیكه مجری شخص حقوقی دولتی باشد: ضمانت‌نامه انجام تعهدات به میزان 5 درصد مبلغ كل قرارداد به صورت مكتوب مطابق با فرمت تعیین شده ی مركز (یا ارائه ضمانت نامه كتبی با امضای روسای دانشگاه‌ها، موسسات پژوهشی و آموزشی طرف قرارداد به استناد مصوبه هیئت وزیران مورخ 22/09/1394 شماره نامه 123402/ت 50659 ه)
درج این آگهی هیچ‌گونه تعهدی برای دستگاه مناقصه‌گذار ایجاد نمی‌نماید.

 

جهت دانلود فایل پیوست کلیک نمایید ... 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: مركز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .