درگذشت پیشکسوت معماری , دکتر محمدهادی مهدیزاده

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۹ / ۰۵ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۳۹۷۲ ، بازدید:۳۱۳

با نهایت تأسف و تأثر، درگذشت پیشکسوت جامعهٔ مهندسی معماری  , جناب آقای دکتر محمدهادی مهدیزاده , استاد گروه معماری  را به اطلاع جامعه هنر و معماری می رسانیم . 

ایشان که سالهای عمربابرکت خویش را به مجاهدت و تربیت دانشجویان و خدمت در عرصه دانش ودانشگاه نمودند دربامداد روز سه شنبه دعوت حق رالبیک گفته و به سوی حق شتافتند.درگذشت پیشکسوت هنر و معماری را تسلیت عرض نموده ، و برای عزیزان ایشان از درگاه خداوند سبحان صبر و اجر مسئلت داریم.

روحش در جوار رحمت حق ، شاد و یادش همواره در دل‌هایمان عزیز و گرامی.

در فراقش به سوگ‌ می نشینیم. 

ضمنا باتوجه به محدودیتهای اجتماعی وموازین بهداشتی مراسمی برگزارنمی گردد.

شبکه هنر و معماری ستاوین

 

دکتر محمدهادی مهدیزاده , استاد گروه معماری , عضو هیئت علمی , دانشگاه آزاد اسلامی , مشهد ,گروه معماری , محمدهادی مهدیزاده , محمدهادی , مهدیزاده , جامعه هنر و معماری , پیشکسوت جامعهٔ مهندسی معماری , پیشکسوت , جامعهٔ مهندسی معماری

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: شبکه هنر و معماری ستاوین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .