برگزاری نشست آنلاین از میدان تا میدانگاه ، نگاهی بر توسعه فضاهای عمومی در تهران

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۸ / ۰۷ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۴۰۴۵

نشست آنلاین با موضوع ؛ از میدان تا میدانگاه ؛ نگاهی بر توسعه فضاهای عمومی در تهران ؛ 30 مهرماه برگزار می‌شود. به گزارش هنرآنلاین، مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران با همکاری دانشگاه تربیت مدرس نشست آنلاین با موضوع از میدان تا میدانگاه؛ نگاهی بر توسعه فضاهای عمومی در تهران را برگزار می‌کنند.

این نشست با حضور: علی اعطا رئیس کمیته معماری و طرح‌های شهری شورای اسلامی شهر تهران، عبدالرضا گلپایگانی معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران، محمدمهدی معینی و بابک شکوفی ناظر علمی پروژه، احسان رنجبر و کورش آصف‌وزیری مجری پروژه با دبیری نشست امیر شفیعی مدیر مطالعات و برنامه‌ریزی شهرسازی و معماری مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران به شکل وبینار خواهد بود.

این وبینار روز چهارشنبه، ۳۰ مهر ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ برگزار و ورود برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است. لینک ورود به این جلسه، همزمان با آغاز نشست، فعال خواهد شد و علامقندان می‌توانند از کد ورود: ۰۵۹۵۸۵ استفاده کنند.

 

نشست آنلاین , از میدان تا میدانگاه , نگاهی بر توسعه فضاهای عمومی در تهران , 30 مهرماه , هنرآنلاین, مرکز مطالعات , برنامه‌ریزی شهر تهران , دانشگاه تربیت مدرس , نشست آنلاین , میدان , میدانگاه , توسعه فضاهای عمومی , تهران

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین کد خبر: 153781

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .