یادمان «میرمیران» و بزرگداشت روز معمار

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۲۶ ، بازدید:۳۲۱۰

 مراسم نهمین دوره یادمان و جایزه معماری «میرمیران» و بزرگداشت روز معمار در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

نمایشگاه آثار منتخب نهمین دوره جایزه معماری میرمیران با موضوع «معماری بایونیک» در نگارخانه میرمیران، نمایشگاه آثار منتخب هشتمین دوره جایزه معماری میرمیران با موضوع «معماری و سینما» در نگارخانه پاییز و نمایشگاه کتاب معماری و شهرسازی و هنر، از 29 فروردین‌ماه شروع به کار خواهند کرد. افتتاحیه نمایشگاه‌ها در محل نگارخانه‌ها و از ساعت 17 تا 20 برگزار خواهد شد.

بنیاد معماری «میرمیران» در تداوم برگزاری مسابقات سالانه معماری که در سال‌های قبل به تاثیر رابطه عناصر بنیادین (پنج عنصر نور، آب، گیاه، خاک و باد) در شکل‌گیری فضای معماری اختصاص داشت، در سال ۱۳۹۱ موضوع «معماری فردا» و در سال ۱۳۹۲ موضوع «معماری و سینما» را انتخاب کرد و در سال 1393 «معماری بایونیک» به‌عنوان موضوع مسابقه انتخاب شد.

دکتر ایرج اعتصام، ریاست هیئت داوران این دوره از جایزه میرمیران را برعهده داشته است و هیئت داوران این مسابقه را به ترتیب حروف الفبا، دکتر داراب دیبا، دکتر علی اکبر صارمی، مهندس سید علیرضا قهاری، دکتر شهاب کاتوزیان، دکتر محمود گلابچی، مهندس حمید میرمیران، تشکیل می‌دهند. دبیری این هیئت نیز برعهده مهندس امیرپویا اصغری بوده است.

نتایج داوری و اهدای جوایز نهمین دوره جایزه معماری میرمیران، همزمان با روز معمار، دوم اردیبهشت‌ماه ساعت 17 در دو تالار استاد «جلیل شهناز» و «امیرخانی» خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود. 

منبع : Iranian Students' News Agency - ISNA 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .