تور رایگان تهرانگردی

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۹ / ۰۱ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۴۳۰ ، بازدید:۲۶۰۱

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران با تاکید بر لزوم بالا بردن آگاهی عمومی در موضوعات مرتبط با میراث فرهنگی بیان کرد: برگزاری فعالیت‌هایی مانند تورهای فرهنگی، کارگاه‌های آموزشی و مسابقات موضوعی با حوزه میراث فرهنگی می‌توانند صیانت از میراث فرهنگی را مطالبه آحاد جامعه کنند.

 رجبعلی خسروآبادی، با اظهار آنکه مرمت بدون احیاء نمی‌تواند تضمینی برای حفظ بناها و محوطه‌های تاریخی باشد، افزود : ایجاد کاربری مناسب همراه با تبیلغات برای حضور گردشگران می‌توانند راهکاری اساسی در جلوگیری از تخریب و تجاوز به حریم آثار تاریخی باشد.

این مقام مسئول با بیان آنکه روز 29 فروردین ماه فرصتی مناسب برای یادآوری داشته‌های فرهنگی و تاریخی همشهریان از تهران مدرن شده است، اظهار کرد: تلاش ما برای توسعه فضاهای شهری در کنار حفظ و حراست از آثار تاریخی تهران است.

در گشت عصرانه تهران قدیم شهروندان از مجموعه فرهنگی تاریخی دارالفنون، خانه تاریخی امام جمعه و کاخ گلستان بازدید خواهند کرد. علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام با شماره تلفن 33546713 مدیریت بافت تاریخی منطقه 12 تماس بگیرند یا نام و نام خانوادگی خود را به شماره 5000203000100 ارسال کنند.

گشت نیمروزه تهران قدیم با مشارکت بافت تاریخی منطقه 12 و مجموعه دارالفنون روز شنبه 29 فروردین ماه از ساعت 15 از مقابل مترو امام خمینی (ره) ابتدای خیابان باب همایون برگزار می‌شود. 

منبع : پیام ساختمان

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .