مراقبت از گیاهان با Flower Power

مجموعه: تکنولوژی ، تاریخ انتشار: ۱۰ / ۱۰ / ۱۳۹۳ ، شناسه: ۴۴ ، بازدید:۲۷۷۹

میله گمانه زنی یا وسیله ساقه ای شکل، که قادر است در گلدان گیاه شما قرار بگیرد.این وسیله قادر است رطوبت خاک،دما،سطح نورخورشید و حتی میزان رسانایی الکتریکی خاک را اندازه گیری کند.چیزی که شما از کودها در ذهن خود دارید.

مراقبت از گیاهان با Flower Power

این وسیله همراه با کاتالوگی با بیش از 7000 گیاه منحصر به فرد و2000 گونه ،با اپلیکیشن های آیفون و اندروید هماهنگ شده  و با بلوتوث به آیفون و یا اندروید گوشی شما متصل می شود. خروجی گرافیکی زمان و نمودار داده ها ،میزان سلامت هر گیاه را برای شما مشخص می کند.این اپلیکیشن می تواند داده های سلامت گیاه را از یک روز تا یکسال جمع آوری کند و کارهای روزانه تا هفتگی مربوطه را لیست کند.

مراقبت از گیاهان با Flower Power

Flower Power قادر است، زندگی و رفاه گیاهان را،چه در داخل و چه خارج خانه بطرز موثری ثبت کند.این وسیله تنوع رنگی کمی داراست اما به عنوان یک ابزار،بسیار قدرتمند است و با اطمینان می توان گفت ،که شما با داشتن این باغبان خانگی ،هیجان زده خواهید شد.

مراقبت از گیاهان با Flower Power

منبع: busyboo

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .