رونمایی از طراحی جدید گالری هنر انتاریو ، اثر استودیو معماری سلدورف

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۸ / ۱۲ / ۱۴۰۱ ، شناسه: ۴۸۶۹ ، بازدید:۴۸۷

استودیو معماری سلدورف از طراحی جدیدترین پروژه‌اش در گالری هنر انتاریو رونمایی کرد. به گزارش گروه معماری هنرآنلاین ، استودیو معماری سلدورف با همکار دفاتر معماری محلی دایاموند اشمیت و Two Rowطرح‌هایی را برای اضافه شدن یک گالری به مجموعه ساختمان‌ها در گالری هنر انتاریو در تورنتو را منتشر کردند.

این طرح شامل یک ساختمان کاملاً جدید در بالای پارکینگ است که در کنار توسعه گالری هنر انتاریو در سال ۲۰۰۸ توسط فرانک گری معمار امریکایی-کانادایی طراحی شده است. این گسترش هفتمین بار است که از زمان افتتاح این گالری از سال ۱۹۰۰ صورت گرفته است. این گالری مدرن و معاصر با عنوان «Dani Reiss» شامل یک حجم مستطیلی شکل با پنج طبقه است که به سمت پارکی در مرکز مجموعه ساخته خواهد شد.

 

گالری هنر انتاریو ، استودیو معماری , سلدورف , گالری هنری , تورنتو , فرانک گری , معمار امریکایی-کانادایی , Dani Reiss , گالری مدرن

 

نمای گالری دارای یک سطح انعکاسی خواهد بود که در پانل‌های آجری کوچکی پیکربندی شده است که تکمیل کننده ساختمان مجاور فرانک گری است و در عین حال نمایه متمایزی را در محوطه به نمایش می‌گذارد. ساختمان جدید با افزودن ۱۳ گالری جدید، کل فضای مورد استفاده برای نمایش آثار هنری را ۳۰ درصد افزایش خواهد داد. این طرح جدید، روایت‌های فرهنگی و ارزش‌های مردم بومی را با هم ادغام می‌کند. طراحی تراس‌ها، ساختمان‌ها را به محیط بیرونی متصل و فضاهایی را برای اجتماع ایجاد می‌کند.

گالری هنر انتاریو مجموعه‌ای بسیار بزرگ از آثار هنری هنرمندان کانادایی و همچنین آثاری از دوره‌های باروک و رنسانس را در خود جای داده است. این گالری ۴۵ هزار متر مربع فضای عمومی دارد و یکی از بزرگ‌ترین گالری‌های هنری در امریکای شمالی است. در طول دوران فعالیتش، این گالری میزبان و سازمان دهنده برخی از مشهورترین و مهم‌ترین نمایشگاه‌های هنری در جهان بوده است.

 

گالری هنر انتاریو ، استودیو معماری , سلدورف , گالری هنری , تورنتو , فرانک گری , معمار امریکایی-کانادایی , Dani Reiss , گالری مدرن

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین , کد خبر: 180299

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین - (علیرضا اورعی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .