همایش جایزه ساختمان های هوشمند ایران

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۳ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۶۳۲ ، بازدید:۲۵۸۶

جایزه ساختمان های هوشمند ایران، جایزه ایست تشویقی که برای عملکردهای برتر در هر یک از حوزه های رشد و توسعه سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری هوشمندسازی ساختمان های اداری، مسکونی، آموزشی و تجاری طراحی شده است. تا از این طریق همه ذی نفعان و افراد حقیقی و حقوقی مرتبط با هوشمندسازی ساختمان ها، امکان آشنایی با بهترین عملکردها را در این حوزه ها داشته و از این طریق در مسیر بهینه سازی و بهره وری هرچه بیشتر از ساختمان های کشور، گام های موثرتری برداشته شود.

 

همایش جایزه ساختمان های هوشمند ایران

 

حال بر اساس تصمیمات آخرین جلسه هیت رئیسه تیم برگزارکننده اولین همایش جایزه ساختمانهای هوشمند و بر اساس درخواست تعدادی از حامیان برکزاری همایش به منظور داشتن فرصت مناسب جهت ارزیابی کامل و جامع متقاضیان، زمان برگزاری همایش به نیمه اول دی ماه امسال موکول گردید.

همایش جایزه ساختمان های هوشمند ایران

همایش جایزه ساختمان های هوشمند ایران

همایش جایزه ساختمان های هوشمند ایران

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش مراجعه شود.
سایت مرتبط: isba.kscco.co

منبع خبر: memarnews

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .