معماری در رسانه - مفاهیم و روش ها

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۷ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۶۸۸ ، بازدید:۲۵۷۸

هدف دوره:

در دهه ی اخیر، توجه به مسایل شهر و معماری، در رسانه های گروهی ما ابعاد وسیع تری یافته است. در این میان اما تولید محتوای معماری، در بسیاری موارد محصول همنشینی قابل قبولی از "شناخت حوزه ی معماری" و "آشنایی با مفاهیم و مهارت های رسانه ای" نبوده است.

این محتوا، گاه از سوی ژورنالیست هایی تولید شده است که شناخت کافی از حوزه ی معماری و ابعاد آن نداشته اند؛ و گاه محصول فعالیت معمارانی بوده است که با مفاهیم کار رسانه ای و مهارت های آن بیگانه بوده اند.

 

معماری در رسانه - مفاهیم و روش ها

 

 دوره ی آموزشی "معماری در رسانه؛ مفاهیم و روش ها" با هدف آشنایی دانشجویان معماری و معماران با مفاهیم و مهارت های کار رسانه ای با تمرکز بر حوزه ی معماری، در 5 جلسه ی 3 ساعته، در دو بخش "نظری" و "کارگاهی" برنامه ریزی شده است.

آشنایی با مفاهیم پایه و تلاش در جهت ارتقای سواد رسانه ای، در بخش نظری و کسب مهارت هایی از جمله گزارش نویسی، خبرنویسی ،روش های مصاحبه و ... در بخش کارگاهی دنبال خواهد شد.

دوره ی آموزشی "معماری در رسانه؛ مفاهیم و روش ها" مناسب معمارانی است که می خواهند ضمن آشنایی با مفاهیم پایه ی رسانه ای و کسب بخشی از مهارت های عملی، به فعالیت رسانه ای در حوزه ی شهری و معماری بپردازند.

علی اعطا

(مهندس معمار ، روزنامه نگار و مشاور رسانه ای ) 

پنجشنبه ها ساعت 19-16

شروع دوره 11 تیرماه94

15 ساعت 5 جلسه

هزینه دوره 180000 تومان

منبع :archca 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .