فراخوان معماران در یک طرح حامی محیط زیست

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۵ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۷۷۳ ، بازدید:۲۳۴۵

  فراخوان معماران در یک طرح حامی محیط زیست

سازمان جهانی مواد غذایی و کشاورزی و سازمان طراحی و ساخت (DBR) آفریقای جنوبی، مسابقه بین‌المللی معماری با عنوان طراحی سازه چوبی را اجرا می‌کنند.
 

ساختمان‌سازی در شهرهای بزرگ و در پی آن قطع درختان رو به افزایش است و این دو مسئله از بزرگ‌ترین مشکلاتی است که امروزه انسان با آن روبه‌رو شده. مسابقه‌ی طراحی خانه درختی، دانشجویان معماری، معماران و طراحان را دعوت می‌کند تا با نوآوری در سازه‌های چوبی و ارائه راه‌حل‌هایی در ساختمان‌سازی شهر، این مسائل را بهبود بخشند. مسابقه دارای دو موضوع متمایز است که شرکت‌کنندگان می‌توانند بر روی یکی از این موضوعات کار کنند.

موضوع اول به طراحی خانه چوبی بلند برای شهر دوربان، آفریقای جنوبی و موضوع دوم به طراحی خانه بهینه چوبی بدون محدودیت سایت اختصاص دارد.

آخرین مهلت ثبت‌نام در این رویداد ۱۵ آگوست ۲۰۱۵ (۲۴ مرداد ۱۳۹۴), آخرین مهلت ارسال آثار ۳۱ آگوست ۲۰۱۵ (۹ شهریور ۱۳۹۴) اعلام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

منبع : سرویس معماری هنرآنلاین

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .