مداخله شهری محیط زیستی در موزه ملی واشنگتن

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۲ / ۰۶ / ۱۳۹۵ ، شناسه: ۱۸۹۲ ، بازدید:۱۹۲۶

یک گروه معماری در آمریکا پروژه ای تعاملی با مضمون مخاطرات زیست محیطی را ارائه کرده است.

مداخله شهری محیط زیستی در موزه ملی واشنگتن

گروه معماران جیمز در آمریکا با خلق یک مداخله شهری در موزه ملی پایتخت آمریکا اثری با مضمون مخاطرات گرمایش زمین ارائه کرده‌اند.

این پروژه از ماه ژوئیه در موزه ملی واشنگتن دی سی ارائه شده و ورودی و تالار بزرگ موزه را به یک واحه سرد تبدیل کرده است. مستطیل آبی آویزان از سقف 75 فوتی که بازدیدکنندگان در داخل آن فضای زیر آب را تجربه می‌کنند، انباشته از کوه‌های یخ که از پلی کربنات شفاف ساده بر روی فریم از 2'x2، چوب ساخته شده‌اند.
این پروژه تعاملی یک هشدار ظریف در خصوص از دست دادت منابع و زیبایی‌های زمین در پی گرم شدن کره زمین و دیگر آسیب‌های زیست محیطی است است.
این نمایش تا 5 سپتامبر سال جاری میلادی ادامه خواهد داشت.

 

مداخله شهری محیط زیستی در موزه ملی واشنگتن

 

مداخله شهری محیط زیستی در موزه ملی واشنگتن

 

مداخله شهری محیط زیستی در موزه ملی واشنگتن

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .