یک اثر از ایران در نظرسنجی بهترین طرح‌های دانشجویی برگزیده شد

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۷ / ۰۴ / ۱۳۹۶ ، شناسه: ۲۴۴۹ ، بازدید:۱۵۰۷

یک اثر از طراحان ایرانی در نظرسنجی بهترین طرح‌های دانشجویی سال 2017 در فهرست قرار گرفت.

 

یک اثر از ایران در نظرسنجی بهترین طرح‌های دانشجویی برگزیده شد

طی یک نظرسنجی که وبسایت های زنجیره‌ای آرک دیلی منتشر کرده است، یک اثر از طراحان ایرانی در فهرست بهترین طرح‌های دانشجویی سال 2017 قرار گرفت.

اثر ایرانی برگزیده این فهرست "Infiloolion "نام دارد و از پیچیدگی‌های هندسی مقرنس‌های معماری سنتی ایران الهام گرفته است.

این نظر سنجی که برای سومین سال متوالی انجام می‌شود، در ماه ژوئن از دانشجویان سراسر جهان  خواسته بود تا پروژه‌های طراحی اخیر خود را در این فراخوان شرکت دهند. بر این اساس صدها طرحی که برای این رخداد ارسال شده بود مورد قضاوت مخاطبین این رسانه شناخته شده قرار گرفتند.

در مرحله بعد آرک دیلی از میان فهرست بزرگ‌تر مخاطبین، 34 طرح برتر را به عنوان برگزیدگان نهایی معرفی کرده است.

آرینا گروسی، دنا خاکسار، سید مصطفی میرشکی، زهرا بابایی، فرهاد یوسفی مقدم، سید علی سجادی، بهاره سادات یثربی نائینی، فریبا دهقانی، شایان کندری، مرضیه غفاری و محمد اسماعیلی دانشجویان دانشگاه سوره این طرح مشترک را با هدایت حسن اسانلو، علی ذوالفقاری، امیر ارمانی اصل، جواد نوروزی، سینا صادقی استادان خود به سرانجام رسانده‌اند.

 

یک اثر از ایران در نظرسنجی بهترین طرح‌های دانشجویی برگزیده شد

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: سرویس معماری هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .