سمینار شیت بندی برگزار می‌شود

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۵ / ۰۵ / ۱۳۹۷ ، شناسه: ۲۸۷۸ ، بازدید:۹۷۸

با حمایت مرکز معماری ایران، سمینار رایگان شیت بندی برگزار می‌شود.

 

سمینار شیت بندی برگزار می‌شود

 

سمینار رایگان شیت بندی با تمرکز بر آموزش به علاقه‌مندان این حوزه در مرکز معماری ایران برگزار می‌شود.

شیت بندی یکی از مهم‌ترین مباحث در معرفی یک پروژه به شمار می‌رود. بر همین مبنا در این سمینار آموزش و ذکر نکات شیت بندی مورد توجه قرار گرفته است تا دانشجویان و علاقه‌مندان این حوزه بتوانند به اطلاعات لازم دست یابند.

در این سمینار مهندس محمد رضا کدخدا، به عنوان مدرس و سخنران حضور خواهد داشت.

علاقه‌مندان به حضور در این سمینار می‌توانند شنبه 3 شهریور از ساعت 16 الی 18 به مرکز معماری ایران واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه دهم، پلاک 18 مراجعه کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 43913000 تماس حاصل نمایند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنر آنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین - (لقمان کسمایی)

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .