پروژه های معماری
افراد
دیزاین - طراحی
تکنولوژی
رویدادهای معماری
آموزشهای معمارانه
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
ویدیو های معماری
افراد
آموزشهای معمارانه
پروژه های معماری
جهان نما
نشست های تخصصی معماری
دیزاین - طراحی
ویدیو های معماری
تکنولوژی
رویدادهای معماری

نشست مروری بر سازه و معماری هوشمند با نگرش پایداری

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۲۳ / ۰۶ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۲۱۸

نشست  سازه و معماری هوشمند با نگرش پایداری , در اندیشکده هرم پی برگزار می‌شود. به گزارش سرویس معماری هنرآنلاین , اندیشکده هرم پی در ادامه نشست‌های تخصصی هنر، معماری و شهرسازی، یک‌صد و سی‌امین نشست را با عنوان سازه و معماری هوشمند با نگرش پایداری برگزار می‌کند.

در این نشست، مهناز رضایی و نازیلا خاقانی، دکترای معماری به عنوان سخنران حضور خواهند داشت.

این نشست به بررسی موضوعات و مباحثی در حوزه معماری هوشمند به عنوان یکی از مهم‌ترین اتفاقات و رویدادهای قرن حاضر می‌پردازد و تأثیرات این بخش را بر سازه مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد.  علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه می‌توانند پنج شنبه 28 شهریورماه از ساعت 15 الی 18 به سالن اجتماعات شرکت مهندسین مشاور هرم پی واقع در کارگر شمالی، کوچه چهارم، پلاک 14، واحد یک مراجعه کنند.

 

نشست مروری بر سازه و معماری هوشمند با نگرش پایداری , نشست , مروری بر سازه , معماری هوشمند , نگرش پایداری , سازه و معماری , مهناز رضایی , نازیلا خاقانی , دکترای معماری , اندیشکده هرم پی , تهران , اخبار معماری , خبر معماری , خبر هنری , اخبار ستاوین

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: http://www.honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری