آغاز سلسله نشست‌های معماری معاصر مساجد در فرهنگستان هنر

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۳ / ۰۷ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۲۲۶ ، بازدید:۲۵۰

گروه معماری و شهرسازی فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران سلسله نشست‌های معماری معاصر مساجد را برگزار می‌کند. به گزارش هنرآنلاین ، در این سلسله نشست‌ها که با حضور استادان و صاحب‌نظران حوزه معماری و شهرسازی از پاییز ۱۳۹۸ به مدت ده جلسه در فرهنگستان هنر برگزار خواهد شد، معماری مساجد به‌عنوان شاخص‌ترین تجلی کالبدی بنیان فرهنگی‌مذهبی جامعه، بررسی می‌شود.

نشست‌های معماری معاصر مساجد، با طرح بنیان نظری آغاز و با معرفی تجارب شاخص معماری معاصر مساجد دنبال می‌شود و در ادامه با استفاده از تجارب شاخص در کشورهای اسلامی و معرفی تجارب داخلی، بیانیه‌ای با خِرد جمعی و اخذ دیدگاه‌های متخصصان تدوین می‌شود و جهت تبدیل‌شدن به یک سند سیاست‌گذاری، به شورای عالی شهرسازی ارائه خواهد شد و با تصویب و ابلاغ آن، راهنمایی برای هدایت صحیح جریان معاصرسازی مساجد فراهم می‌شود. 

 

آغاز سلسله نشست‌های معماری معاصر مساجد در فرهنگستان هنر , معماری معاصر مساجد , معماری معاصر , مساجد , مسجد , محمدسعید ایزدی , سیدمحمد بهشتی , شهرام پازوکی , فرهنگستان هنر , شورای عالی شهرسازی , معاصرسازی مساجد , ستاوین , شبکه ستاوین

 

نشست اول از سلسله نشست‌های "معماری معاصر مساجد" به دبیری دکتر محمدسعید ایزدی و با سخنرانی مهندس سیدمحمد بهشتی و دکتر شهرام پازوکی ۱۴ مهرماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در فرهنگستان هنر  واقع در خیابان ولیعصر، تقاطع طالقانی برگزار می‌شود و حضور برای عموم آزاد و رایگان است.

 

آغاز سلسله نشست‌های معماری معاصر مساجد در فرهنگستان هنر , معماری معاصر مساجد , معماری معاصر , مساجد , مسجد , محمدسعید ایزدی , سیدمحمد بهشتی , شهرام پازوکی , فرهنگستان هنر , شورای عالی شهرسازی , معاصرسازی مساجد , ستاوین , شبکه ستاوین

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: honaronline

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

گردآوری شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .