بررسی از خانه تا اقامتگاه در دانشگاه شهید بهشتی

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۶ / ۰۹ / ۱۳۹۸ ، شناسه: ۳۴۷۱ ، بازدید:۱۷۷

نشست تجربه مرمت و حفاظت بنای بلند یزد ؛ از خانه تا اقامتگاه از سوی گروه و انجمن علمی مرمت دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌‌شود. به گزارش هنرآنلاین، گروه و انجمن علمی مرمت دانشگاه شهید بهشتی سمینار تجربه مرمت و حفاظت بنای بلند یزد؛ از خانه تا اقامتگاه (۱۳۹۸-۱۳۸۸) را دوشنبه، ۱۸ آذر در دانشکده معماری و شهرسازی برگزار می‌کند.

در این سمینار که به کوشش مرضیه رنجبر برگزار خواهد شد، دکتر هادی ندیمی و دکتر علی محمدی درباره تجربه مرمت و حفاظت بنای بلند یزد سخنرانی خواهند کرد.

علاقمندان به حضور در این نشست می‌توانند دوشنبه، ۱۸ آذر ماه از ساعت ۱۵ به دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده معماری و شهرسازی، سالن شهید دلبری مراجعه کنند.

 

بررسی از خانه تا اقامتگاه , دانشگاه شهید بهشتی , نشست تجربه مرمت و حفاظت بنای بلند یزد , نشست تجربه مرمت , از خانه تا اقامتگاه , دانشکده معماری و شهرسازی , مرضیه رنجبر , حفاظت بنای بلند یزد , دانشگاه شهید بهشتی , دانشکده معماری و شهرسازی

 

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: honaronline.ir

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

دیدگاه کاربران
نام شما: *
پست الکترونيک: *
دیدگاه شما:*
مجموع را وارد کنید:*
=
+
با ما همراه شوید
تبلیغات
طراحی معماری

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .