پاریس میزبان کنفرانس وهم و الهام در هنر و معماری

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۱۵ / ۰۱ / ۱۳۹۹ ، شناسه: ۳۷۵۹ ، بازدید:۲۰۸

کنفرانس وهم و الهام مارس ۲۰۲۲ در شهر پاریس برگزار می‌شود. سرویس معماری هنرآنلاین: کنفرانس "وهم و الهام" در روزهای ۲۹ و ۳۰ مارس ۲۰۲۲ در شهر پاریس برگزار می‌شود. این کنفرانس بین‌المللی، قصد دارد اساتید برجسته دانشگاهی و محققان را به منظور تبادل و به اشتراک گذاشتن تجربیات و نتایج تحقیق خود در مورد همه جنبه‌های توهم‌گرایی و الهام دور هم جمع کند.

ایجاد یک بستر بین رشته‌ای برتر برای محققان، اساتید و دست‌اندرکاران از دیگر اهداف این کنفرانس است تا جدیدترین نوآوری‌ها، گرایش‌ها و نگرانی‌ها و همچنین چالش‌های عملی را به اشتراک گذارند و راه‌حل‌های اتخاذ شده در زمینه‌های توهم‌گرایی و الهام را ارائه و مورد بحث قرار دهند.

 

پاریس میزبان کنفرانس وهم و الهام در هنر و معماری , پاریس , میزبان کنفرانس , وهم و الهام , هنر و معماری , کنفرانس وهم , کنفرانس الهام ,  هنر , معماری , اخبار معماری , رویداد معماری , وهم‌گرایی , تاریخچه وهم‌گرایی , رئالیسم وهم‌گرایانه , sponsorship , waset.org ,  کنفرانس بین‌المللی , 2022 ,

 

برای حضور در این رویداد موضوعات محوری شامل هنر، تعریف وهم‌گرایی، تاریخچه وهم‌گرایی، رئالیسم وهم‌گرایانه، خلاقیت، شعورگرایی و هنر، وهم در معماری، وهم و الهام، وهم و ذهن، وهم‌گرایی و چشم‌انداز، وهم در هنر، سنت وهم‌گرایی در تئاتر، تکنیک‌های وهم‌گرایی و… از سوی این کنفرانس ارائه شده است.

علاقمندان برای حضور در این رویداد می‌توانند تا پایان روز ۱۳ فوریه ۲۰۲۱ با ارسال آثار خود به آدرس ایمیل  https://panel.waset.org/conference/۲۰۲۲/۰۳/paris/ICII/sponsorship  در این کنفرانس شرکت کنند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت این کنفرانس بین‌المللی به نشانی https://waset.org/illusionism-and-inspiration-conference-in-march-۲۰۲۲-in-paris مراجعه کنند.

 

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

منبع: هنرآنلاین

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .