هشتمین جایزه معماری داخلی ایران فراخوان داد.

مجموعه: رویدادها ، تاریخ انتشار: ۰۴ / ۰۴ / ۱۳۹۴ ، شناسه: ۶۷۸ ، بازدید:۲۶۰۲

دبیرخانه این رویداد، پروژه‌های مختلف معماری داخلی را در مقیاس‌های گوناگون، منطبق با شرایط درج شده در فراخوان پذیرفته و طبق تعاریف و معیارها داوری در این جایزه شرکت می‌دهد.

 

فراخوان جایزه معماری داخلی ایران

 

خلاقیت و نگاه نو، توانایی طراح در تحقق مطلوب فعالیت‌ها و تأمین نیازهای روانی و کاربردی در فضای درونی بنا، چگونگی و میزان نسبت هماهنگی طرح با ساختار اصلی معماری در جهت تأیید و ارتقاء کیفی آن، همچنین میزان توجه طراح به بستر اقلیمی، فرهنگی و بومی محل طرح، از معیارهای داوری این رویداد عنوان شده است.

این جایزه در چهار بخش ساختمان‌های مسکونی، اداری، تجاری و عمومی و در هر بخش دو برگزیده را معرفی خواهد کرد.فرهاد احمدی، نادیه ایمانی، کوروش رفیعی، رضا صیادیان و مهدی گرامی هیات داوران این رویداد را تشکیل می‌دهند.

ارسال مدارک پروژه به دبیرخانه هشتمین جایزه معماری داخلی ایران از ۲۴ شهریور تا ۴ مهرماه ۱۳۹۴ تعیین شده است. مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به برگزیدگان نیز ۹ مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد.علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به فراخوان این رویداد به نشانی اینترنتی www.memary.net مراجعه کنند.

تذکر : استفاده از مطالب وب سایت ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) فقط با ذکر منبع و لینک بلامانع است . کلیه حقوق، محتوا و طراحی سایت متعلق به وب سایت ستاوین می‌باشد. در غیر این صورت مراتب از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهد شد .

دوستان و همراهان عزیز ستاوین ( شبکه هنر و معماری ستاوین ) ، با نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در ارائه هر چه بهتر مطالب و اهداف مان، که همانا ارتقا جایگاه و فرهنگ معماری می باشد ، یاری کنید . منتظر دیدگاه های شما عزیزان هستیم . . .

آیا تمایل دارید نام ، برند و محصولات شما برای مخاطبین ما نمایش داده شود؟ ( اینجا کلیک کنید )

ترجمه شده توسط تحریریه ستاوین

تبلیغات

شبکه هنر و معماری ستاوین

استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع و درج لینک بلامانع است . کلیه حقوق مادی و معنوی , محتوا و طراحی متعلق به شبکه هنر و معماری ستاوین می باشد .